Stopka redakcyjna & linki

Zrzeczenie się
Tenprojekt jest realizowany w ramach Programu dla Europy Środkowej współfinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. Wyłączną odpowiedzialność za treść niniejszej strony internetowej ponoszą jej autorzy. Nie musi ona odzwierciedlać stanowiska Wspólnot Europejskich. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.

Zawartość
Steirisches Vulkanland jako Partner Wiodący projektu ‘Cultural Capital Counts’ jako całości, zastrzega sobie prawo nie ponoszenia odpowiedzialności za jakość udostępnionych na stronie informacji, jak też czy są one aktualne, poprawne i kompletne. Partner Wiodący nie ponosi też odpowiedzialności za szkody spowodowane przez użycie jakichkolwiek informacji, w tym wszelkiego rodzaju informacji, które są niepełne lub błędne. Części stron lub cały materiał może zostać zmieniony zarówno częściowo, jak i całkowicie, bądź też usunięty przez redakcję bez osobnego zawiadomienia.

Odnośniki i linki
Autor nie ponosi odpowiedzialności za treści stron, do których zamieszczono odsyłacze, linki z niniejszej strony, chyba że posiada pełną wiedzę o nielegalnej treści i mógł powstrzymać odwiedzających jego witrynę przed oglądaniem tych stron. Jeśli zostały wyrządzone jakiekolwiek szkody poprzez wykorzystanie prezentowanych informacji, jedynie autor poszczególnych stron może być za to odpowiedzialny, a nie ten, który zamieścił odnośnik do tych stron. Ponadto autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek posty lub wiadomości publikowane przez użytkowników forów dyskusyjnych, ksiąg gości lub list dyskusyjnych udostępnianych na swojej stronie.

Prawa autorskie
Każdy materiał stworzony przez Cultural Capital Counts należy używać tylko po wcześniejszym powiadomieniu. Dozwolone jest drukowanie pojedynczych stron i dostępnych plików PDF. Powielanie lub wykorzystanie obiektów, takich jak obrazy, diagramy, teksty itp w innych elektronicznych lub drukowanych publikacjach jest dozwolone tylko poprzez pisemną umowę. To samo szczególnie dotyczy wszystkich obrazów przedstawiających partnerów CCC. Są one własnością poszczególnych partnerów.

Wszelkie pytania związane z treścią niniejszej strony internetowej prosimy kierować do managera ds. komunikacji lub Partnera Wiodącego.

Odpowiedzialność redakcyjna

Kulturpark Eisenstraße-Ötscherland
Brunnengasse 2
A-3341 Ybbsitz
phone: +43 (0)7443 866 00
fax: +43 (0)7443 866 00-22
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
web: www.eisenstrasse.info

 

www.central2013.eu

 

http://ec.europa.eu/regional_policy/index_en.cfm

  www.noel.gv.at
  www.steiermark.at
  www.vulkanland.at
  www.eisenstrasse.info
  www.veronainnovazione.it
  www.lamoro.it
  www.razvoj.si
  www.bovec.si
  www.dolina-soce.si
  www.oszko.hu
  www.pigkrosno.pl
  www.bsleipzig.de
  www.tu-cottbus.de
  http://immaterielleskulturerbe.unesco.at/en/

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone Cultural Capital Counts projekt 2011-2014.

 
Free Joomla Theme by Hostgator